Price: ₹157
Smoother and softer feet are just one product away. This product to be exact! Our Slow Sunday Tea Tree Foot Cream features Tea tree extracts, VE, and more ingredients, that nourish and deeply moisturize the skin! Your feet will be thanking you for this perfect foot care!
| Color | Beige |
| Type | Foot Balm |
| Effect | Moisturizing |
| Length | 3.45 cm |
| Width | 3.45 cm |
| Height | 10.4 cm |
| Net Weight | 30 g |
| SKU | sb2407093397065469 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 4333055 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.